Apie Tata Paper

“Tata Paper”  –  Taip! Tai popierius!

“Tata Paper” produktams naudojamas popierius yra gaminamaskultivuojamo pluošto ir nedaro įtakos miškų naikinimui. Visi gaminiai yra rankų darbo, pagaminti su rūpesčiu ir meile gamtai.

Daugiau apie “Tata Paper” :

“Tata Paper” siekia apjungti grožį, funkcionalumą, stilių ir ekologišką požiūrį. Kasdieną dirbame tam, kad nenustotume  Jūsų stebinti.

Esame pirmieji Lietuvoje, kurie pradėjo gaminti kuprines, rankines, delnines ir kt. iš popieriaus, kitaip dar vadinama veganiška oda arba ekologiška oda. “Tata Paper” produktai pagaminti iš neįprasto popieriaus, kuris vis labiau užkariauja pasaulį, o dabar jau ir Lietuvą.

Popierius, iš kurio siuvamos mūsų rankinės, kuprinės ar kosmetinės, yra specialiai rauginamas ir ištempiamas, todėl gaminiai yra ypač elastingi ir patvarūs kaip oda, todėl tinkami kasdieniam naudojimui, nesvarbu ar lauke lyja lietus ar šviečia saulė.

Kviečiame susipažinti su ekologiškos odos rankų darbo gaminiais. Čia galite rasti ir išsirinkti tokius gaminius iš plaunamo popieriaus: eko odos rankinės, kurpinės, kosmetinės, kompiuterių deklai, piniginė ir kt. gaminiai.