Apie Tata Paper

Lietuviški gaminiai iš plaunamo popieriaus “Tata Paper”  –  Taip! Tai popierius!

Lietuviški gaminiai iš plaunamo popieriaus “Tata Paper” gaminami, naudojant popierių, kuris yra gaminamaskultivuojamo pluošto ir nedaro įtakos miškų naikinimui. Visi gaminiai yra rankų darbo, pagaminti su rūpesčiu ir meile gamtai.

Lietuviški gaminiai iš plaunamo popieriaus

Kuo išskirtiniai mūsų gaminiai ir audinys, iš kurio yra siuvami?

Pirmoji Lietuvoje siuva rankines iš popieriaus

Lietuviški gaminiai iš plaunamo popieriaus“Tata Paper” siekia apjungti grožį, funkcionalumą, stilių ir ekologišką požiūrį

Kasdieną dirbame tam, kad nenustotume  Jūsų stebinti. Esame pirmieji Lietuvoje, kurie pradėjo gaminti kuprines, rankines, delnines ir kt. iš popieriaus, kitaip dar vadinama veganiška oda arba ekologiška oda. “Tata Paper” produktai pagaminti iš neįprasto popieriaus, kuris vis labiau užkariauja pasaulį, o dabar jau ir Lietuvą.

Popierius, iš kurio siuvama mūsų gaminiai, yra specialiai rauginamas ir ištempiamas, todėl gaminiai yra ypač elastingi ir patvarūs kaip oda, todėl tinkami kasdieniam naudojimui, nesvarbu ar lauke lyja lietus ar šviečia saulė. Jeigu su mūsų kurta kuprine ar rankine, pakliūsite į lietų – nebijokite, ji neištirps. Gaminiai yra atsparūs drėgmei. Tačiau, kaip ir bet kurį kitą drabužį ar daiktą, sušlapus, padėkite išdžiūti. Svarbu prisiminti, kad mūsų gaminių negalima dėti ant radiatoriaus ar gyvatuko. Kadangi yra rizika audiniui perdžiūti ir tada jis neteks savo elastingumo.

Kviečiame susipažinti su ekologiškos odos rankų darbo gaminiais. Pas mus galėsite rasti tiek galanterijos gaminių, tokių kaip kuprinės, atliepiančių įvairiausius poreikius – tiek mamoms, tiek keliauninkams, tiek verslo žmonėms. Stilingų rankinių ar delninių, papuošiančių bet kokią aprangos eilutę. Taip pat praktiškų ir patogių kosmetinių, piniginių ar kompiuterių dėklų. Ir mūsų naujienų – namų interjero detalių. Stalo padėklų, organaizerių ar skalbinių krepšių.