Taisyklės

ATSISKAITYMAS
Apmokėti už pasirinktas prekes www.tatapaper.lt elektroninėje parduotuvėje saugu ir paprasta – per elektroninę bankininkystę, naudojant paysera.lt sistemą. Užsienyje gyvenantys galite naudotis ir PayPal mokėjimų sistema.

PRISTATYMAS LIETUVOJE

Siuntos yra pristatomos nemokamai, jei užsakymo suma viršija 50 eur. sumą, klientui, per 3-5 darbo dienas, jei nėra kitokių užsakymo gamybos terminų, nurodytų prie prekės aprašymo. Siuntimo kaina Omniva paštomatais 3,99 eur.

Atkreipkite dėmesį į prekes, kurių šiuo metu neturime – jei yra užsakomos, būtent tas daiktas atkeliaus vėliau, bet pristatymas papildomai jums jau nebekainuos.

Jei turite skubų klausimą dėl pristatymo, visada skambinkite – suderinsime maksimaliai greičiausią servisą tel. +3706 5085426.

PRISTATYMAS UŽSIENYJE

1.Standartinis siuntinys iki 2 kg – 10-15 eur, pristatymas per 7-15 d.d.

2. Express siuntinys iki 2 kg – 30 eur, pristatymas per 3 darbo dienas.

Jei manote, kad siunta svers daugiau nei 2 kg, prieš užsakydami su mumis susisiekite [email protected]

GRĄŽINIMAS

Mes tikimės, jog to neprireiks, tačiau privalome supažindinti ir su „oficialiomis“ taisyklėmis. Jei jūs pirkote mūsų gaminį, tačiau kažkas netiko – praneškite mums telefonu +370-6-50-85426 apie tai iš karto gavę savo užsakymą. Suderinsime keitimo į kitą dydį/modelį arba grąžinimo sąlygas.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis EU nustatytomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“:

  1. Parašykite mums el. laišką adresu [email protected] ir informuokite apie ketinimą grąžinti ar pakeisti prekę kitomis prekėmis ne vėliau kaip per 7 dienas nuo užsakymo Jums pristatymo.
  2. „Tata Paper“ el. parduotuvėje pirktą prekę grąžinti galite 14 kalendorinių dienų bėgyje nuo prekės pristatymo. Grąžinama prekė turi būti nenaudota, su visomis etiketėmis.
  3. Prekės gąžinimu turėsite pasirūpinti jūs, naudodamiesi vienu iš siūlomų būdų:
  4. a) Išsiųskite siuntą per LP express terminalą. Vietų sąrašą rasite čia: www.lpexpress.lt. Prie terminalo rinkitės paslaugą „Siųsti siuntą“ -> „iš terminalo į terminalą“. Gavėjas MB Tata . Grąžinamas prekes siųskite iš LPexpress terminalo į kitą terminalą, adresu Žirmūnų g.2, Vilniuje,  Vilnius. Tel.865085426. Terminaluose atsiskaityti galite tik kortele (ši paslauga kainuos apie 1,2 – 2 eur)
    b) Išsiųsti siuntą per OMNIVĄ paštomatą. Adresas Žirmūnų g. 64 (Rimi Žirmūnų) nurodant telefoną 865085426
  5. Prie grąžinamos prekės pridėkite sąskaitą arba jos kopiją ir savo banko sąskaitos numerį pinigams grąžinti.
  6. Gavę grąžinamą prekę 1-6 punktuose norodytomis sąlygomis, mes įsipareigojame per 5 darbo dienas pervesti pinigus į jūsų sąskaitą.

Ačiū, kad lankotės ir perkate pas mus.