Taisyklės

ATSISKAITYMAS
Apmokėti už pasirinktas prekes www.tatapaper.lt elektroninėje parduotuvėje saugu ir paprasta – per elektroninę bankininkystę, naudojant paysera.lt sistemą. Užsienyje gyvenantys galite naudotis ir PayPal mokėjimų sistema.

PRISTATYMAS LIETUVOJE

Siuntos yra pristatomos nemokamai, jei užsakymo suma viršija 50 eur. sumą, klientui per 3-5 darbo dienas, jei nėra kitokių užsakymo gamybos terminų, nurodytų prie prekės aprašymo. Siuntimo kaina Omniva paštomatais 3,99 eur.

Atkreipkite dėmesį į prekes, kurių šiuo metu neturime – jei yra užsakomos, būtent tas daiktas atkeliaus vėliau, bet pristatymas papildomai jums jau nebekainuos.

Jei turite skubų klausimą dėl pristatymo, visada skambinkite – suderinsime maksimaliai greičiausią servisą tel. +370 611 24304.

PRISTATYMAS UŽSIENYJE

1.Standartinis siuntinys iki 2 kg – 10-15 eur, pristatymas per 7-15 d.d.

2. Express siuntinys iki 2 kg – 30 eur, pristatymas per 3 darbo dienas.

Jei manote, kad siunta svers daugiau nei 2 kg, prieš užsakydami su mumis susisiekite tatapaper@tatapaper.lt

GRĄŽINIMAS

Mes tikimės, jog to neprireiks, tačiau privalome supažindinti ir su „oficialiomis“ taisyklėmis. Jei jūs pirkote mūsų gaminį, tačiau kažkas netiko – praneškite mums el. paštu tatapaper@tatapaper.lt arba telefonu +370 611 24304 apie tai iš karto gavę savo užsakymą. Suderinsime keitimo į kitą dydį/modelį arba grąžinimo sąlygas.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis ES nustatytomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“:

  1. Parašykite mums el. laišką adresu tatapaper@tatapaper.lt ir informuokite apie ketinimą grąžinti ar pakeisti prekę kitomis prekėmis ne vėliau kaip per 7 dienas nuo užsakymo Jums pristatymo.
  2. Tata Paper el. parduotuvėje pirktą prekę grąžinti galite 14 kalendorinių dienų bėgyje nuo prekės pristatymo. Grąžinama prekė turi būti nenaudota, su visomis etiketėmis.
  3. Prekės gąžinimu turėsite pasirūpinti jūs, naudodamiesi vienu iš siūlomų būdų:
  4. a) Išsiųsti siuntą per OMNIVĄ paštomatą į paštomatą adresu Bajorų kel. 4, Vilnius (Vilniaus IKI Bajorų paštomatas), nurodant telefoną +370 685 21193. Gavėjas MB TATA.
    b) Išsiųsti siuntą per LP EXPRESS paštomatą į paštomatą adresu Bajorų kelias 4, 08412 Vilnius, Vilniaus m. sav., nurodant telefoną +370 685 21193. Gavėjas MB TATA.
  5. Prie grąžinamos prekės pridėkite sąskaitą arba jos kopiją ir savo banko sąskaitos numerį pinigams grąžinti.
  6. Gavę grąžinamą prekę 1-6 punktuose norodytomis sąlygomis, mes įsipareigojame per 5 darbo dienas pervesti pinigus į jūsų sąskaitą.

Ačiū, kad lankotės ir perkate pas mus.